اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که همیشه برای پاک و تمیز کردن سرامیک و کاشی داخل ساختمان خود از مواد شوینده اسیدی، جوهر نمک یا هر ماده دیگری استفاده می کنید بدون شک به مرور زمان بند بین کاشی و سرامیک را تخریب می کند و نه تنها ظاهری زشت و ناپسند می دهد بلکه آب از بین این بندها به داخل نفوذ می کند و باعث مرطوب و نمور بودن دیوار می شود. خب شاید از خود بپرسید که آیا راه حلی هم برای این مشکل وجود دارد؟ درزگیر سرامیک و کاشی با داشتن خاصیت چسپندگی این مشکل را برطرف کرده و زیبایی اولیه را به تمام سطوح مختلف کاشی و سرامیک هدیه می دهد.
درزگیری سرامیک

نحوه استفاده از درزگیر سرامیک

قبل از اینکه از درزگیر سرامیک استفاده کنید لازم است سطوح مورد نظر کاملا شسته و سپس خشک شود.

  1. حالتی صاف، یکدست و خوش فرم به کاشی و سرامیک می بخشد
  2. لایه زیرین این درزگیر سرامیک و کاشی فرمی سفت و سخت دارد
  3. به دلیل خاصیت ضد آب بودن، برای موارد خارج از منزل مانند نشت آب از کانال و ناودان آب نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  4. برای مواردی که دمای پایین دارند یا دمای بالا دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال: برای دریچه های بخاری یا منافذ خشک. درزگیر سرامیک حاوی مهارکننده‌های ماوراء بنفش است تا از تأثیرات مضر خورشید جلوگیری کند. درزگیرهای مختلف دیگر برخلاف درزگیر ماستیک، نور خورشید باعث ضعیف شدن آن‌ها می‌شود. این باعث می‌شود گزینه مناسبی باشد برای استفاده در پشت بام‌ها یا هر سطحی که دائما در معرض نور خورشید است. بیشتر درزگیرهای ماستیک نیز با فلز خوب کار می‌کنند و جور درمی‌آیند، زیرا با گذشت زمان دچار خوردگی نمی‌شوند.

درزگیر ماست

  1. هنگام استفاده از این نوع درزگیرها، نیاز به پوشش سطح نیست. هرچه هم این چسب درزبند با ضخامت بکار رفته باشد، اما به راحتی به هر سطحی می چسبد. مهم است که ناحیه‌ای که این درزگیر به آن آغشته می‌شود، مانند هر چسب درزگیر دیگر موجود در بازار، تمیز و خشک باشد.
  2. همچنین برای مناطقی که تحت تاثیر دمای بالا یا پایین قرار دارند از قبیل دریچه‌های بخاری یا منافذ خشک، مورد حمایت قرار می‌گیرد و حاوی مهارکننده‌های ماوراء بنفش است تا از تأثیرات مضر خورشید جلوگیری کند. درزگیرهای مختلف دیگر برخلاف درزگیر ماستیک، نور خورشید باعث ضعیف شدن آن‌ها می‌شود. این باعث می‌شود گزینه مناسبی باشد برای استفاده در پشت بام‌ها یا هر سطحی که دائما در معرض نور خورشید است. بیشتر درزگیرهای ماستیک نیز با فلز خوب کار می‌کنند و جور درمی‌آیند، زیرا با گذشت زمان دچار خوردگی نمی‌شوند.
  3. همچنین به دلیل خاصیت انعطاف‌پذیری درزگیر ماستیک، در مناطقی با لرزش و گرمای خفیف مانند لوله‌های گرمایش عملکرد خوبی دارد. جهت اطلاع از فروش محصول با شماره 09121754110 تماس حاصل نمایید.

موارد استفاده از درزگیر کاشی و سرامیک

– ترمیم و تعمیر کلیه سطوح زیرکار با استفاده از درزگیر کاشی و سرامیک .

– درزگیر کاشی و سرامیک جهت اتصال بتن یا ملات جدید به بتن قدیم استفاده می گردد .

– آب بندی نمودن ۱۰۰% انواع رنگ های پایه اکریلیک خصوصا رنگ های استخری

– اتصال کفپوش های بر پایه سیمان بر روی سطوح زیر کار

– درزگیر کاشی و سرامیک برای افزایش فوق العاده چسبندگی ملات یا بتن می گردد .

– درزگیر کاشی و سرامیک برای افزایش نفوذ ناپذیری بتن در برابر عوامل محیطی می گردد .

– کاهش اثرات جمع شدگی و انقباض با درزگیر کاشی و سرامیک .

– افزایش خاصیت الاستیسیته

– افزایش دوام در مقابل عوامل گوناگون فیزیکی و شیمیایی

– افزایش مقاومت سایشی و کششی و خمشی با استفاده از درزگیر کاشی و سرامیک .

– درزگیر کاشی و سرامیک هیچ گونه اثر سویی برآب اشامیدنی ندارد .

سرامیک درزگیری شده

 

شرکت صباساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به صباساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی ( مدرنساب ،کفسابی ایران ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.6]