در بخش نماشویی به طور کامل در مورد نماشویی توضیح دادیم اینکه نماشویی چیست و قیمت آن بر اساس چه عواملی محاسبه می شود پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نماشویی پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله نماشویی چیست را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم نماشویی ارزان را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بدون شک همه ی ما وقتی قصد خرید جنسی را داریم دوست داریم قیمت ارزانی داشته باشد البته قیمت ارزان به معنا نیست که کیفیت پایینی دارد. به این معنا که دارای کیفیت بالا و قیمت ارزان باشد این امر نه تنها در خرید اجناس بسیار به چشم می خورد شامل شرکت های خدماتی و نظافتی نیز می شود. بر همین اساس شرکت صباساب برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود سعی کرده است نماشویی ارزان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت با توجه به سال ها تجربه و تخصص در زمینه کفسابی، سنگ سابی و نماشویی قادر است رضایت کامل شما عزیزان را کسب کند و لبخند رضایت را بر لبان شما بنشاند.

انواع روش های نماشویی ارزان

شستشو با داربست:

یکی از بهترین روش ها برای شستشو و تمیز کردن نما در ساختمان های که به پشت بام دسترسی ندارند شستشو با داربست است. که البته این روش هم مهارت و تجربه کافی دارد که کارکنان شرکت صباساب از عهده این کار به خوبی بر می آیند. قیمت این کار هم نسبت به سایر روش ها متوسط و تا حدی ارزان است.

شستشو با داربست
شستشو با داربست

شستشو با کلایمر:

از قدیمی ترین روش های نماشویی می توان شستشو با کلایمر است. دستگاه کلایمر که شبیه دستگاه بالابر است بر روی پشت بام نصب شده و به وسیله ریموت کنترل توسط اپراتور بالا و پایین می رود. در این روش قیمت نسبتا بالاتر است.

شستشو با کلایمر
شستشو با کلایمر

شستشو با طناب:

شستشو با طناب یا نماشویی بدون داربست که نام دیگر این روش محسوب می شود. این روش هزینه کم تر نسبت به سایر روش ها و  سرعت عمل بالاتری دارد و از طرفی دیگر بسیار خطرناک است و حتما باید توسط افرادی ماهر و کابلد که سال ها تجربه دارند انجام شود. که خوشبختانه کارکنان و کارگران صباساب این روش را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. 

شستشو با طناب
شستشو با طناب

شستشو با استفاده از تِی های بلند تلسکوپی:

یکی دیگر از روش های خدمات نماشویی استفاده از تِی‌های بلند یا اصطلاحا” تلسکوپی است. این نوع تِی‌ها وارداتی بوده و دارای کیفیت بسیار بالا و نیز قیمت بالاتر از حد متوسط هستند.

شستشو با استفاده از تِی های بلند تلسکوپی
شستشو با استفاده از تِی های بلند تلسکوپی

از این تِی‌ها می‌توان برای شستشوی بخش‌های بسیار دور از دسترس استفاده کرد. با استفاده از این روش سرعت بالاتر میرود و میزان امنیت آن نیز بسیار بیشتر است. همانطور که گفته شد قیمت نماشویی در تهران با این روش نسبتا” بالا است ولی زمانی که محدودیت زمان داشته باشید و کیفیت بالای نماشویی برایتان اولویت اول باشد، این روش را پیشنهاد میکنیم.

جمع بندی

همانطور که در بالا ذکر کردیم نماشویی ارزان به معنی کیفیت پایین کار نیست بلکه تنها ایده برای جلب رضایت مشتریان است و هدف اصلی صباساب ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت بیشتر مشتریان می باشد. پس اگر به دنبال یک نماشویی ارزان با خدمات خوب می گردید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده صباساب را انتخاب کنید بدون شک مشتری دائمی خواهید شد.

شرکت صباساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به صباساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی ( مدرنساب ،کفسابی ایران ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.8]