شست و شوی نمای ساختمان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. امروزه تمامی خانه ها از بافت قدیمی خارج شده است و به شکل مدرن درآمده است. انواع برج ها، آپارتمان ها، آسمان خراش ها و دیگر ساختمان های چند طبقه جای خود را به دفاتر و خانه ی های ویلایی داده است.

صباساب آماده نماشویی ساختمان شما
صباساب آماده نماشویی ساختمان شما

برای زیبایی بیشتر نمای ساختمان خود می توانید هر چند وقت یک بار، به شست و شوی نمای ساختمان بپردازید.

شست و شوی نمای ساختمان به چه منظور انجام می شود؟

برای رفع آلودگی و گرد غبار توصیه می کنیم که به شست و شوی نمای ساختمان بپردازید. ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند بیشتر از ساختمان هایی که با سنگ نماکاری شده اند، در مجاورت گرد و غبار و آلودگی هستند.

همچنین بارش شدید باران و برف و به جای ماندن قطره های آب بر روی شیشه و ترکیب آن ها با گرد و غباری که در هوا وجود دارد، موجب می شود که ساختمان ظرافت اصلی نمای خود را از دست بدهد.

صباساب آماده ی اجرای شست وشوی نمای کلیه ساختمان ها می باشد

صباساب آماده ی اجرای کلیه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان ها می باشد. ما از بهترین مواد برای شست وشو استفاده می کتیم. نیروهای ما به کمک طناب هایی که راپل نامیده می شوند، به نظافت نمای ساختمان ها می پردازند.

صباساب آماده ی اجرای شست و شوی نمای کلیه ساختمان ها می باشد
صباساب آماده ی اجرای شست و شوی نمای کلیه ساختمان ها می باشد

نگران نباشید. ما هیچ نقطه ای را در حین شست وشو از قلم نمی اندازیم. تیم صباساب از مرغوب ترین مواد و متریال برای شست و شوی نمای ساختمان ها استفاده می کند.

برآورد دستمزد شست وشوی نمای ساختمان چگونه تعیین می شود؟

شما می توانید با کارشناسان مجموعه ی صباساب در تماس باشید تا با جزئیات دقیق، خدمتتان عرض شود که دستمزد کلی به چه میزان می باشد. ولی در حالت کلی برآورد دقیق دستمزد به نوع نمای ساختمان، میزان و شدت آلودگی، تعداد طبقات ساختمان و میزان مساحتی که قرار است از آلودگی به طور کامل پاک گردد و همچنین نوع موادی که برای شست و شوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، ارتباط مستقیمی دارد.

دستمزد نمای شیشه ای بیشتر از نمای سنگ کاری شده است. همچنین نمای سیمانی نیز به دلیل مواد خاصی که برای شست و شو نیاز دارد، بیشتر از بقیه موارد می باشد.

صباساب در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد

صباساب با یک تیم ماهر و مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. کلیه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی ساختمان ها به مطلوب ترین شکل ممکن و با نازل ترین قیمت انجام می شود. برای سفارش خدمات فقط کافی است که با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

صباساب آماده خدمت رسانی
صباساب آماده خدمت رسانی

شرکت صباساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به صباساب بسپارید.علاوه بر کفسابی ارزان قیمت شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی ( مدرنساب ،کفسابی ایران ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.