کفسابی منزل به فرآیندی گفته می شود که بر اساس انجام این کار، سطح مد نظر شما در حدود چند میلی متر سابیده می شود و بعد عملیاتی برای زیباسازی و ترمیم آن صورت می پذیرد.

بسیاری از سطوح سنگ کاری شده‌ی قدیمی، بر اثر گذر زمان و ترددهای بسیار زیادی که بر روی آن ها انجام می شود، دچار فرسودگی و ساییدگی می شوند که لازم است برای ایجاد جلا وجلوه ای تازه به انجام خدمات کفسابی روی بیاورید.

کفسابی منزل در صباساب

کفسابی منازل با دستگاهی بنام ساب‌زن انجام می شود

ساب زن دستگاهی است که سطوح را به اندازه ی چند میلی متر می سابد و سطحی جدید به شما تحویل می دهد. با انجام کفسابی شما سطحی نو خواهید داشت. شاید برایتان سوال پیش آمده است که کاربرد دقیق کفسابی و سنگسابی چیست؟

اگر بر روی سطح خط وخش هایی ایجاد شود، به طور کامل بر طرف می گردد. اگر سطح دچار شکستگی هایی باشد، برای ترمیم و بازسازی آماده می شود. و اگر در گوشه و کنار سنگ پستی ها و بلندی هایی ایجاد شود، باز هم با اجرای فرآیند کفسابی منزل این مشکلات بر طرف می شود.

گاهی اوقات افراد برای برق انداختن پوشش های سرامیکی کف، اقدام به کفسابی منازل می کنند. اگر سطح نو باشد و تازه کف را سرامیک کرده باشید نیز می توانید تقاضای کفساب کار و سنگساب کار را از تیم های تخصصی کفسابی منزل و محیط های اداری و تجاری داشته باشید.

خدمات حرفه ای کفسابی صباساب در منازل

دستمزد کفسابی منزل چگونه برآورد می شود؟

دستمزد کفسابی بر اساس متراژ نهایی سطح کفسابی شده قیمت گذاری می شود. عواملی همچون محیط جغرافیایی، نوع پوشش کف ساختمان، و میزان مهارت کفساب کار وسنگ ساب کار نیز در برآورد دقیق قیمت بسیار تاثیرگذر می باشد.

برای نانو کردن سطوح نیز دستمزدی جداگانه دریافت می گردد.

تیم تخصصی صباساب در خدمت شما عزیزان می باشد

مجموعه‌ی تخصصی و فنی صباساب به اجرای خدمات کفسابی، سنگسابی، کفسابی منزل ومحیط کار، نماشویی ساختمان ها وبرج ها، برق انداختن سطوح سنگ کاری شده، درزگیری کاشی و سرامیک، ساب زنی، نانو کردن سطوح، تعمیر سنگ های شکسته کف ساختمان، ترمیم و بازسازی سنگ های راه پله، اجرای خدمات دکوراسیون داخلی و برق انداختن سنگ قبر می پردازد.

تیم تخصصی صباساب در خدمت شما عزیزان می باشد

برای سفارش خدمات کفسابی می توانید با کارشناسان مجموعه صباساب تماس بگیرید. با نازل ترین قیمت و ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات در خدمت شما عزیزان هستیم.