کفسابی لوکس از آن دسته خدماتی است که ما اجرای این فرآیند را برای ساختمان های بسیار لوکس و مدرن به شدت توصیه می کنیم. تجسم کنید که بر روی یک سطح صاف و براقی مشغول راه رفتن هستید و عکس خود را در سرامیک های کف مشاهده می کنید. سطح زمین بسیار صاف و براق و تمیز است. گویی که سرامیک را در همان زمان از کارخانه به محل مد نظر آورده اند و بر روی زمین نصب نموده اند.

کفسابی لوکس با خدمات صباساب

زیبایی سطح با اجرای فرآیند کفسابی لوکس جلوه ای تازه به خود می گیرد.

کفسابی لوکس برای چه مکان هایی قابل اجرا می باشد؟

کلیه مکان هایی که کف آن با سنگ های بسیار لوکسی همچون گرانیت پوشانده شده است، برای اجرای یک کفسابی لوکس و بدون ایراد بسیار مناسب می باشد.

کفسابی لوکس برای کلیه سطوح قابل اجراست ولی بر روی سطوح گرانیتی به دلیل این که سختی بسیار بالایی دارند، جلوه ای تازه و درخشان را از خود ساطع می گرداند.

کفسابی لوکس برای چه مکان هایی قابل اجرا می باشد؟

ساختمان های پزشکان و کلینیک های زیبایی، سالن های انتظار فرودگاه ها، آرایشگاه های بسیار مدرن، کلیه ساختمان های اداری و تجاری بهترین مکان برای اجرای کفسابی لوکس است.

دستمزد خدمات کفسابی لوکس بر چه معیاری تعیین می گردد؟

دستمزد کفسابی و سنگسابی سطوح بر اساس متراژی که بر روی آن خدمات کفسابی لوکس اجرا گردیده، قیمت گذاری می شود. به طور مثال: اگر فضای مد نظر 100 متر مربع متراژ داشته باشد، شما باید دستمزدی را به ازای 100 متر پرداخت نمائید.

همچنین عواملی مثل موقعیت جغرافیایی، جنس سطح، میزان سابقه ی کفساب کار و سنگساب کار، نوع مواد و مصالحی که مورد استفاده قرار می گیرد بر قیمت نهایی کار و پرداخت دستمزد، ارتباط مستقیمی دارد.

خدماتی اضافی مثل نانو کردن سطوح، باید به شکل جداگانه ای پرداخت شود. در حالت کلی ما باید بازدیدی از مکان مورد نظر شما داشته باشیم و پس از بررسی های لازم قیمت نهایی کار را به شما عزیزان اعلام می نمائیم.

کلام پایانی

تیم تخصصی کفسابی و سنگسابی صباساب با نیروهایی جوان و کار آزموده آماده ی اجرای تمامی پروژه های ساختمانی شما عزیزان می باشد. خدماتی همچون کفسابی لوکس و سنگسابی کف، نماشویی ساختمان ها، براق کردن سنگ های راه پله و کلیه پوشش های کف، ترمیم سنگ، بر طرف کردن شکستگی ها، درزگیری کاشی، ساب زنی و نانو کردن سطوح توسط تیم ما انجام می شود. برای سفارش و انجام خدمات، کافی است با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

کفسابی و سنگسابی صباساب

 صباساب به عنوان یک کفسابی ارزان قیمت می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد البته قیمت ارزان به معنای کیفیت پایین کار نیست بلکه هدف این کفسابی جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان است. پس بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی کفسابی، نماشویی و سنگسابی را به صباساب بسپارید. علاوه بر کفسابی صباساب شما در هرکجای تهران که باشید ما در شعب مختلف کفسابی ( مدرنساب ،کفسابی ایران ) در نزدیکی شما و آماده خدمت رسانی می باشیم.