قیمت کفسابی ساختمان ها چگونه تعیین می شود؟

بسیاری از افراد برای انجام خدمات کفسابی و سنگسابی کف به هزینه ی آن توجه ویژه ای دارند. اساسا برای افراد مهم است که قرار است چقدر هزینه کنند و چه بودجه ای را برای کفسابی کنار بگذارند. قیمت کفسابی به این شکل نیست که ما بخواهیم به صورت رندوماتیک قیمت دقیقی را به مشتریان اعلام نماییم. عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت تاثیر گذار می باشد که ما آن ها را با جزئیات کامل بررسی خواهیم نمود. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کفسابی و سنگ سابی صباساب

عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی

  • منطقه‌ی جغرافیایی
  • میزان قدیمی بودن ویا جدید بودن سطح
  • نوع پوشش کف و سطح
  • میزان تجربه‌ی کفساب کار و سنگساب کار
  • استفاده از برخی خدمات و آپشن های اضافی در صورت لزوم
  • میزان خرابی و آسیب دیدگی سطح تاثیر بسزایی در هزینه کفسابی دارد

عواملی که ما در بالا ذکر نمودیم در تعیین هزینه کفسابی به دقیق ترین شکل ممکن تاثیر گذار می باشد.

برخی سطوح خصوصا سطوح سنگ کاری شده، به علت تردد بیش از حد دچار ساییدگی و آسیب دیدگی می شوند. بر روی آن ها خط وخش هایی ایجاد می شود وطراوت و تازگی خود را به مرور زمان از دست می دهند.

حتی دیده ایم که سطوح سنگ کاری شده دچار شکستگی کامل نیز شده است که بایستی ترمیم شود. ما با اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی سطوح چنین مشکلاتی را به طور کامل برطرف می کنیم.

خط و خش ها را بر طرف می کنیم. به سطح جلا وجلوه ای تازه می دهیم و شکستگی ها را با رزین کامپوزیت برطرف می کنیم. در صورتی که بخواهید کف ساختمان را برق بیاندازید، با دستگاهی بنام نانوساب مواد نانو را بر روی سطح پخش خواهیم نمود.

همه‌ی موارد بالا در تعیین قیمت و برآورد دقیق آن تاثیرگذار می باشد.

خدمات کفسابی صباساب به چه صورت انجام می گیرد؟

تیم تخصصی صباساب آماده اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی سطوح

ما در مجموعه‌ی تخصصی صباساب با متبحرترین و کارآزموده ترین نیروهای تخصصی گرد هم آمده ایم تا به شما عزیزان خدمت رسانی نماییم. در حالت کلی قیمت بر اساس متراژ نهایی سطحی که قرار است عملیات کفسابی بر روی آن انجام گیرد، قیمت گذاری می شود. دستمزد نانو کردن سطوح هم به صورت جداگانه و بر اساس متراژ نهایی کار تعیین می گردد.

برای سفارش خدمات کفسابی و سنگسابی کافی است با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید. با مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

تیم تخصصی شرکت صباساب