کفسابی چیست ؟ شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد. برای رسیدن به پاسخ این سوال تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. به مرور زمان، به دلیل های مختلف سنگ های سطوح مختلف ساختمان (پارکینگ، راه پله، حیاط، نمای سنگی بیرونی ساختمان و …)، کدر یا مات می شود و آن شفافیت و جلای اولیه خود را از دست می دهند. به نحوی که تمیز کردن با مواد شیمیایی یا اسیدی مانند شوینده های مختلف در بازار هیچ تاثیری روی آن ندارد و حتی استفاده مکرر از این مواد سنگ را در معرض نابودی قرار می دهد.

کفسابی راه پله

گاهی اوقات هم به دلیل سهل انگاری اجسام داغ روی سنگ قرار داده می شود که این مورد نیز باعث تغییر رنگ در سنگ یا سوختگی آن می شود.  خب در چنین مواقعی به نظر شما بهترین راهکار برای برگرداندن دوباره سنگ به حالت اولیه خود یعنی همان حالتی که تازه نصب کرده اید و کاملا درخشان و براق است چیست؟ شاید با خود بگویید عوض کردن سنگ فقط می تواند چنین مشکلی را حل کند این راهکار شاید بتواند راه حلی برای حل مشکل باشد ولی آیا چند نفر حاضر به عوض کردن سنگ می شود خب کاملا حق دارند عوض کردن نه تنها کاری سخت و طاقت فرسا است بلکه هزینه زیادی را نیز در بر می گیرد. در چنین مواقعی بهترین و مناسب ترین راهکار کفسابی است.

کفسابی چیست ؟

با عمل کفسابی با توجه به نیاز سنگ توسط لقمه های دستگاه کفسابی چند لایه از سنگ برداشته می شود تا زمانی که سنگ صاف و یکدست شود سپس توسط دستگاه ساب زن آنقدر سنگ ساب زده می شود تا سنگ براق و درخشان شود به گونه ای که بتوانید به راحتی تصویر خود را در آن مشاهده کنید. پس به طور کلی می توان گفت که کفسابی یک روش بسیار اصولی، مدرن و کاملا پیشرفته برای از بین بردن پستی و بلندی، سوختگی، کدر و مات بودن سنگ است.

کفسابی چیست؟

ناگفته نماند که عملیات سنگسابی مختص به یک نوع کف نمی باشد، بلکه برای تمامی مصالح به کار رفته در کف ساختمان اعم از انواع سنگ ها مانند سنگ دهبید، مرمر، گرانیت و همچنین بتن و سایر مصالح قابل اجرا می باشد. شرکت کفسابی و سنگ سابی صباساب با بهره گیری از افرادی کاربلد و ماهر، همچنین با توجه به سابقه چند سال فعالیت خود در این زمینه با تمام قوای خود آماده است که بتواند بهترین خدمات کفسابی را به شهروندان عزیز تهرانی ارائه دهد.

کفسابی صباساب علاوه بر خدمات کفسابی و سنگسابی خدمات نماشویی را نیز به همشهری های عزیزمان در سراسر ایران ارائه میدهد. در هرکجای تهران که باشید کافیست با ما تماس بگیرید ما در نزدیکی شما هستیم.

فواید کفسابی چیست ؟

  1. صاف و یکدست کردن سنگ
  2. درخشان و براق شدن سنگ
  3. ترمیم سنگ های آسیب دیده
  4. از بین بردن پستی و بلندی های سنگ

 

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.8]